

Електричний тепловентилятор Sturm FH2231RC – мобільний опалювально-вентиляційний пристрій, призначене для тимчасового або постійного обігріву приміщень. Область використання електричного обігрівача FH2231RC досить широка: обігрів і вентиляція житлових, виробничих і допоміжних приміщень невеликого обсягу (квартири, дачі, будівельні об'єкти, теплиці, оранжереї, склади, гаражі, торгові павільйони); сушка стін і стелі при проведенні ремонтних робіт; сушка білизни і т. д. Дана модель, що володіє тепловою потужністю 2000/3000 Вт, здатна обігріти приміщення (має утеплене, з невеликими тепловими втратами і висотою стелі 3 м) площею до 40 м2. При цьому обігрівачем створюється потік повітря, що дорівнює 280 м3/ч. Принцип дії тепловентилятора простий – обігрів приміщень здійснюється завдяки інтенсивному нагнітання і безперервного руху повітряного потоку через нагрівальний елемент, створюваний вбудованим електричним вентилятором. В цілях пожежної безпеки та запобігання виходу з ладу пристрою по досягненні критичного рівня його нагрівання, конструкцією передбачена захист від перегріву. Для підтримки постійної температури в приміщенні використовується термостат. Електричний тепловентилятор Sturm FH2231RC має сучасний дизайн, надійний в роботі, простий в експлуатації і обслуговуванні.
Особливості:
- Регулювання температури
- Керамічний ТЕН
- Термостат
- Вентиляція без обігріву
- Захист від перегріву
- Нова розширена гарантія: 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Електрична |
| Частота тока | 50 Гц |
| Продуктивність | 280 л/хв |
| Напруга живлення | 220 В |
| Термостат | Так |
| Теплова потужність | 3 кВт |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | ТЕН |
| Ступінь захисту IP | 25 |
| Спосіб нагрівання теплової гармати | Прямого нагрівання |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Режим вентиляції | Да |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
- Ціна: 1 638 ₴
