


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міні-циркулярна пила Sturm CS5012MS
Новая, единственная на рынке минициркулярная пила с глубиной реза 48 мм. Sturm CS5012MS позволяет за один проход распиливать заготовки толщиной до 45 мм, превосходя 140мм пилы. Посадочный размер диска 22,22 мм, а значит можно установить диски диаметром 115, 120 и 125 мм. Дисковая мини-пила Sturm CS5012MS позволяет резать различные породы дерева, а также камень и керамику. Легкая и компактная, что позволяет работать даже одной рукой. Тонкий корпус диаметром 72 мм, а также резиновое покрытие против скольжения. С помощью пилы Sturm можете регулировать пропил по глубине и наклону.
Особенности:
- Можливість роботи 115/120/125*22,2 мм дисками - популярні типи дисків для широкого спектру робіт
- Мережний кабель 4 метри
- Глибина різу 48 мм
- Блокування шпинделя
- Сталева опора в комплекті - можливість регулювання нахилу різу
- Багатоступінчастий редуктор і мастило з вмістом MoS2 - висока надійність, плавність ходу і термін служби
- Ефективність в роботі
- Збільшена гарантія: 24 місяці
Комплектація:
- Міні-циркулярна пила
- Паралельний упор
- Диск 125*22.2 *48T зуба з твердосплавними напайками;
- Шестигранний ключ
- Інструкція по експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 48 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 102 543 ₴
