

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск алмазний CRAFT tools потрійний сегмент
Призначений для нарізки штроб в бетоні, пінобетоні, цеглі, штукатурці.
- Підходить для: штроборезов, болгарок (УШМ) 125 мм
- Ширина одержуваних штроб: 10мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Craft |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Газобетон, Піщаник, Пінобетон, Цегла, Бетон, Ракушняк |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній 1 | 30 мм |
| Діаметр зовнішній 2 | 25 мм |
| Діаметр зовнішній 3 | 22 мм |
- Ціна: 654 ₴
