

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір твердосплавних свердел по металу (10 шт) діаметр 1,1-2,0 мм, хвостовик 3.175 мм.
У набір входить:
- Пенал
- Свердла:
- ∅ 1,1 мм - 1 шт
- ∅ 1,2 мм - 1 шт
- ∅ 1,3 мм - 1 шт
- ∅ 1,4 мм - 1 шт
- ∅ 1,5 мм - 1 шт
- ∅ 1,6 мм - 1 шт
- ∅ 1,7 мм - 1 шт
- ∅ 1,8 мм - 1 шт
- ∅ 1,9 мм - 1 шт
- ∅ 2,0 мм - 1 шт
Характеристики:
- довжина робочої частини: 12 мм
- довжина свердла загальна: 38 мм
- діаметр хвостовика: 3.175 мм
- матеріал робочої частини: карбід вольфраму
- розмір пенала: 86 х 52 х 10 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Union Tool |
| Країна виробник | Японія |
| Діаметр | 3.175 мм |
| Довжина робочої частини | 12 мм |
| Кількість в наборі | 10 шт. |
| Набір | Так |
| Призначення | Універсальний |
| Загальна довжина | 38 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
- Ціна: 430 ₴
