

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір твердосплавних свердел по металу (10 шт) діаметр 0,2-1,1 мм, хвостовик 3.175 мм.
У набір входить:
- Пенал
- Свердла:
- ∅ 0,2 мм - 1 шт
- ∅ 0,3 мм - 1 шт
- ∅ 0,4 мм - 1 шт
- ∅ 0,5 мм - 1 шт
- ∅ 0,6 мм - 1 шт
- ∅ 0,7 мм - 1 шт
- ∅ 0,8 мм - 1 шт
- ∅ 0,9 мм - 1 шт
- ∅ 1,0 мм - 1 шт
- ∅ 1,1 мм - 1 шт
Характеристики:
- довжина робочої частини: 12 мм
- довжина свердла загальна: 38 мм
- діаметр хвостовика: 3.175 мм
- матеріал робочої частини: карбід вольфраму
- розмір пенала: 86 х 52 х 10 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Union Tool |
| Країна виробник | Японія |
| Діаметр | 3.175 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина робочої частини | 12 мм |
| Кількість в наборі | 10 од. |
| Набір | Да |
| Призначення | Універсальний |
| Загальна довжина | 38 мм |
- Ціна: 258 ₴
